ÇÖZÜMLERİMİZ

2000 yılında kurulduğundan bu yana Ruijie, endüstride çözüm tasarımı ve inovasyon yoluyla kapsamlı bir senaryo odaklı uygulama deneyimi oluşturuyor ve böylece tüm endüstrilerin dijitalleşmesine katkıda bulunuyor. Ruijie, anahtarlar, yönlendiriciler, kablosuz, bulut veri merkezi, bulut sınıfı, güvenlik, ağ geçitleri, BT yönetimi ve kimlik doğrulama ve muhasebe dahil olmak üzere 9 ürün hattını araştırdı ve geliştirdi.

 

BitRaser, veri kurtarma kapsamı dışındaki verileri kalıcı olarak silen bir tak ve çalıştır yazılımıdır. İç / dış kurumsal denetim gereksinimlerini ve uygunluklarını yerine getirmek için denetim raporları sağlar. Raporlar kurcalamaya karşı dayanıklıdır ve özelleştirilebilir. BitRaser, 27 adet uluslararası silme standardını desteklerken aynı anda 32 sabit sürücüye kadar hızlı silme gerçekleştirebilir.

 

Ödüllü virüs koruması kullanarak, dijital yaşamı etkin bir şekilde korur. Sunucuya gerek duymaksızın merkezi yönetim hizmeti suran Norton güvenlik yazılımları, tek bir abonelikle PC, Mac, Andorid ve iOS aygıtları güvente tutar.